Předchozí výkonné rady ČALD

Složení výkonné rady ČALD do 27.2.2019
Michaela Čakrtová, Jiří Voseček, Pavel Urban, Kateřina Langová, Dalimil Fišar, Klára Lipertová, Jakub Koštel, Jakub Sýkora

  • Předseda – Michaela Čakrtová
  • Propagace a média  – Kateřina Langová, Klára Lipertová
  • Sportovně technická komise – Jiří Voseček, Dalimil Fišar
  • Ekonomika, finance, účetnictví – Pavel Urban
  • Registrace – Jiří Voseček
  • Web, média – Klára Lipertová
  • Registrace – Jiří Voseček
  • Reprezentace - Kateřina Langová
  • Junioři - Jiří Voseček
  • Freestyle - Jakub Koštel
  • Discgolf - Jakub Sýkora

Složení výkonné rady ČALD do 21.2.2018

Michaela Čakrtová (předseda), Pavel Urban, Jiří Voseček, Kateřina Langová, Klára Matejková, Dalimil Fišar, Kateřina Kilianová, Jaromír Jáchym

Kontrolní komise: František Fencl, František Havlík, Sarah Tošnerová

Složení výkonné rady ČALD do 22. 2. 2017:

Předseda – Petr Kotěšovec
Rozvoj, Propagace  – Petr Kotěšovec, Míša Čakrtová, Jaromír Jáchym, Kateřina Kiliánová
Středoškolská liga – Jaromír Jáchym
STK – Ondřej Novák, Jiří Voseček
Web, média – Petr Kotěšovec
Registrace – Ondřej Novák
Ekonomika, finance, účetnictví – Pavel Urban
Reprezentace - Petr Kotěšovec
Junioři - Jiří Voseček
Právní poradenství - Zuzana Bělinová
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, František Fencl, Ráchel Tošnerová

Složení výkonné rady ČALD do 17. 2. 2016:

Předseda – Petr Kotěšovec
Rozvoj, Propagace  – Petr Kotěšovec, Míša Čakrtová, Jaromír Jáchym
Středoškolská liga – Jaromír Jáchym
STK – Ondřej Novák, Jiří Voseček
Web, média – Petr Kotěšovec, Anna Zvěřinová
Registrace – Ondřej Novák
Ekonomika, finance, účetnictví – Hana Koubková, Pavel Urban
Reprezentace - Petr Kotěšovec
Spirit of the Game, junioři - Anna Zvěřinová
Právní poradenství - Zuzana Bělinová
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, František Fencl, Ráchel Tošnerová

Složení výkonné rady do 25. 2. 2015

Předseda – Petr Kotěšovec
Rozvoj, Středoškolská liga – Petr Kotěšovec, Jaromír Jáchym
STK – Ondřej Novák, Malvína Voclová
Web, média – Petr Kotěšovec
Registrace – Ondřej Novák 
Granty, financování – Lucie Frišová, Johana Ehrlichová
Ekonomika, účetnictví – Hana Koubková
Reprezentace - Petr Kotěšovec
Spirit of the Game - Anna Zvěřinová
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, Ondřej Miller, Ráchel Tošnerová
 

Složení výkonné rady do 10. 5. 2014

Předseda – Petr Kotěšovec
Rozvoj, Středoškolská liga – Petr Kotěšovec, Jaromír Jáchym
Regionální rozvoj – Václav Pachta
STK – Ondřej Novák, Malvína Voclová
Web, média – Petr Kotěšovec
Registrace – Ondřej Novák 
Granty, financování – Lucie Frišová, Johana Ehrlichová
Ekonomika, účetnictví – Hana Koubková
Reprezentace - Hana Pevná
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, Ondřej Miller, Ráchel Tošnerová
 
Složení výkonné rady do 19. 5. 2013

Předseda – Petr Kotěšovec
Rozvoj – Petr Kotěšovec, Hana Pevná
Regionální rozvoj – Václav Pachta
STK – Libor Crha, Ondřej Novák, Jan Novák
Web – Petr Kotěšovec
Registrace – Ondřej Novák 
Granty – Lucie Frišová
Ekonomika – Hana Koubková
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, Ondřej Miller, Ráchel Tošnerová

Složení výkonné rady do 23. 6. 2012
Předseda – Petr Kotěšovec 
Rozvoj – Lucie Frišová, Radka Balážová, Petr Kotěšovec 
Regionální rozvoj – Václav Pachta, Jakub Vondra
STK – Libor Crha, Ondřej Novák, František Fencl
Web – Petr Kotěšovec
Registrace – Ondřej Novák
Granty – Lucie Frišová
Ekonomika – Radka Balážová 
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, Ondřej Miller, Ráchel Tošnerová

Složení výkonné rady do 3. 9. 2011
Předseda – Jana Vejmelková 
Rozvoj – Štěpán Materna, Radka Balážová, Petr Kotěšovec 
Regionální rozvoj – Václav Pachta, Jakub Vondra, Petr Novosad, Tomáš Němeček
DiscGolf – Jiří Blahout, Martin Slížek 
STK – Libor Crha, Ondřej Novák, František Fencl
Web a registrace – Michal Ševčenko
Granty – Lucie Frišová
Ekonomika – Radka Balážová 
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, Kristiná Medková, Ráchel Tošnerová

Během období odstoupili: Tomáš Němeček, Petr Novosad, Jiří Blahout

Složení výkonné rady do 5. 6. 2010 
Předseda – Jana Vejmelková 
Rozvoj – Štěpán Materna, Radka Balážová, Petr Kotěšovec 
Regionální rozvoj – Petr Mikan, Tomáš Němeček, Petr Novosad 
DiscGolf – Jiří Blahout, Martin Slížek 
STK – Petr Haering, Zdeněk Bouška, Libor Crha, Ondřej Novák 
Freestyle – Štěpán Materna 
Web – Michal Ševčenko, Petr Haering 
Granty – Lucie Frišová
Ekonomika – Radka Balážová 
Komunikace Repre – Petr Haering 
Členové VR – Pavel Voloczek 
Kontrolní Komise – Ondřej Bouška, Kristiná Medková, Ráchel Tošnerová
Legislativa – Vít Grigartzik (externě) 
Evidence členů – Jan Malý (externě) 

Složení výkonné rady do 20. 6. 2009
Předseda - Jana Vejmelková
Rozvoj - Štěpán Materna, Radka Balážová
DiscGolf - Martin Slížek
STK - Petr Haering, Zdeněk Bouška
Freestyle - Štěpán Materna
Web - Michal Ševčenko, Petr Haering
Granty - Lucie Frišová
Ekonomika - Radka Balážová
Komunikace Repre – Petr Haering
Členové VR - Jiří Vaníček, Pavel Voloczek
Kontrolní Komise - Kristiná Medková, Jiří Blahout, Lenka Slavíková
Legislativa - Vít Grigartzik (externě)
Evidence členů - Jan Malý (externě)

Složení výkonné rady do 22. 6. 2008
Předseda - Jana Vejmelková
Rozvoj - Štěpán Materna, Radka Balážová
DiscGolf - Martin Slížek
STK - Lukáš Filandr
Freestyle - Štěpán Materna
Web - Petr Haering, Lukáš Filandr
Granty - Lucie Frišová
Ekonomika - Radka Balážová
Komunikace Repre – Petr Haering
Členové VR - Jiří Vaníček, Zdeněk Bouška, Michal Ševčenko
Kontrolní Komise - Kristiná Medková, Jiří Blahout, Lenka Slavíková
Legislativa - Vít Grigartzik (externě)
Evidence členů - Jan Malý (externě)

Složení výkonné rady do 8. 9. 2007
Předseda - Jana Vejmelková
Rozvoj - Štěpán Materna, Radka Balážová
DiscGolf - Martin Slížek
STK - Petr Schreiber, Lukáš Filandr
Freestyle - Štěpán Materna
Komunikace CEL – Alena Semerádová
Web - Ivan Fibír, Petr Haering, Lukáš Filandr
Granty - Lucie Frišová
Ekonomika - Radka Balážová
Komunikace repre – Petr Haering
Rozšíření členské základny – Bryn Perkins
Legislativa - Vít Grigartzik (externě)
Evidence členů - Jan Malý (externě)
Liga – František Fencl (externě)

Složení výkonné rady do 3. 9. 2005
Předseda - Petr Medek
Tajemník - David Průcha
Rozvoj - Kristina Klímová, Jan Novák
DiscGolf - Martin Slížek
STK - Petr Schreiber, Petr Josek, Ivan Fibír
Freestyle - externě Štěpán Materna
Ekonomika - externě Radka Balážová
Legislativa a sponzoring - Vít Grigartzik
Evidence členů - externě Jan Malý
Komunikace - Petr Josek
Web - Ivan Fibír, Jan Novák