Reprezentace 2007

 

Českou republiku na Mistrovstvi Evropy v roce 2007 (EUC 2007) reprezentovaly 3 týmy v kategoriích: Open, Junioři a Mixed - největší výprava v historii českého ultimate.

Kategorie mixed

Trenér: Tomáš Veselý

Soupiska

Příjmení a jméno Číslo dresu Domácí oddíl
Balážová Radka 21 Žlutá Zimnice, Praha
Ditter Jiří 77 Žlutá Zimnice, Praha
Fencl František 9 Prague Devils, Praha
Godíková Markéta 5 FUJ, Praha
Haering Petr 91 Prague Devils, Praha
Heráfová Zuzana 15 Terrible Monkeys, Praha
Hradecká Jana 29 Žlutá Zimnice, Praha
Hradecká Martina 25 Žlutá Zimnice, Praha
Karásek Lukáš 71 Prague Devils, Praha
Klimentová Iva 27 Žlutá Zimnice, Praha
Koubek Jaromír 24 Terrible Monkeys, Praha
Materna Štěpán 11 Prague Devils, Praha
Medek Petr 13 Prague Devils, Praha
Medková Kristina 7 Prague Devils, Praha
Nathan Heilmann 6 FUJ, Praha
Novák Jan 97 Žlutá Zimnice, Praha
Semerádová (Malá) Alena 17 Žlutá Zimnice, Praha
Straková Jana 2 Prague Devils, Praha
Svobodová Kateřina 10 FUJ, Praha
Veselý Tomáš 22 Prague Devils, Praha

Výsledky

29.7.2007  11:00 CZE x ITA 17 x 2
30.7.2007  15:00 CZE x BEL 17 x 9
31.7.2007  09:00 CZE x FRA 17 x 15
 13:00 CZE x FIN 17 x 9
1.8.2007  09:00 CZE x GBR 16 x 14
 13:00 CZE x GER 10 x 17
2.8.2007  15:00 CZE x FRA 17 x 14
3.8.2007  17:00 CZE x GBR 14 x 17

Česká reprezentace skončila na 2. místě.

Kategorie open

Trenér: Libor Crha

Soupiska

Příjmení a jméno Číslo dresu Domácí oddíl
Bouška Zdeněk 27 Pražská Sedma, Praha
Crha Libor 23 Terrible Monkeys, Praha
Čermák Ivan 7 FUJ, Praha
Duchan Pavel 21 Prague Devils, Praha
Miller Ondřej 2 Žlutá Zimnice, Praha
Netolický Martin 11 BOA, Chrást u Chrudimi
Novák Jakub 50 Terrible Monkeys, Praha
Novák Ondřej 35 Terrible Monkeys, Praha
Příhoda Marek 51 Prague Devils, Praha
Škoda Petr 42 Pražská Sedma, Praha
Šolta Jan 76 3SB, České Budějovice
Špírek Vlastimil 3 3SB, České Budějovice
Zelenka Filip 8 BOA, Chrást u Chrudimi
Zezulka Ondřej 10 Žlutá Zimnice, Praha
Živný Vít 5 Prague Devils, Praha

Výsledky

29.7.2007 13:00 CZE x ITA 4 x 17
30.7.2007 9:00 CZE x IRE 0 x 17
15:00 CZE x GBR 5 x 14
31.7.2007 13:00 CZE x NED 3 x 17
1.8.2007 11:00 CZE x LAT 9 x 17
15:00 CZE x AUT 10 x 17
2.8.2007 13:00 CZE x RUS 10 x 17
3.8.2007 9:00 CZE x AUT 8 x 17
13:00 CZE x LAT 6 x 17

Česká reprezentace skončila na 16. místě.

Kategorie junioři

Trenér: Nathan Heilmann, David Brauchli

Soupiska

Příjmení a jméno Číslo dresu Domácí oddíl
Barbořík Lukáš 12 Létající Cirkus, Hradec Králové
Bělohradský Josef 17 FUJ, Praha
Bělohradská Hana 8 FUJ, Praha
Bláha Pavel 52 3SB, České Budějovice
Boček Jiří 3 Peace Egg, Písek
Čermák Vojtěch 56 3SB, České Budějovice
Jarolím Daniel 49 FUJ, Praha
Kříž Matěj 42 FUJ, Praha
Kulichová Tereza 6 Létající Cirkus, Hradec Králové
Mareš Lukáš 15 3SB, České Budějovice
Němeček Tomáš 37 Peace Egg, Písek
Palouš Vojtěch 55 FUJ, Praha
Prouza Antonín 18 3SB, České Budějovice
Prušák Vojtěch 23 FUJ, Praha
Reznikow Alexandr 46 Prague Devils, Praha
Ryšavý Daniel 38 FUJ, Praha
Shananan Gabriel 5 Peace Egg, Písek
Srbová Ivana 4 Pražská Sedma, Praha
Valentová Lenka 7 Peace Egg, Písek

Výsledky

29.7.2007 11:00 CZE x GER 4 x 17
30.7.2007 11:00 CZE x SUI 11 x 16
15:00 CZE x GBR 5 x 17
31.7.2007 11:00 CZE x ISR 17 x 14
15:00 CZE x AUT 4 x 17
1.8.2007 11:00 CZE x BEL 6 x 17
15:00 CZE x FRA 14 x 16
2.8.2007 9:00 CZE x EST 18 x 16
13:00 CZE x SWE 5 x 17
3.8.2007 9:00 CZE x SUI 15 x 17

 

Česká reprezentace skončila na 8. místě.