Reprezentace 2011

ME, Maribor, Slovinsko, 30. 7. – 6. 8. 2011

Kategorie Open

Trenéři: Tomáš Veselý, František Fencl, Petr Kotěšovec

Soupiska

Jméno a příjmení Domácí oddíl
Daniel Jarolím FUJ
Daniel Ryšavý FUJ
Vojtěch Palouš FUJ
Vojtěch Průšák FUJ
Jan Průšák FUJ
Josef Bělohradský FUJ
František Fencl Prague Devils
Petr Haering Prague Devils
Štěpán Materna Prague Devils
Mojmír Kittler Prague Devils
Jan Splítek Prague Devils
Lukáš Karásek Prague Devils
Martin Fojtík Žlutá Zimnice
Lukáš Barbořík Žlutá Zimnice
Jan Novák Žlutá Zimnice
Peter Hroššo Figurky Slonů
Jakub Vondra Velká Morava
Petr Kotěšovec (c) Terrible Monkeys
Jaromír Koubek Terrible Monkeys
Jiří Šmíd Terrible Monkeys

Česká reprezentace obsadila 5.místo. 

Kategorie Ženy

Trenér: Alena Malá

Soupiska

Jméno a příjmení Domácí oddíl
Alena Malá (c) Žlutá Zimnice
Martina Hradecká Žlutá Zimnice
Iva Klimentová Žlutá Zimnice
Martina Matiášková Prague Devils
Hana Lesáková Prague Devils
Ivana Řezníková Prague Devils
Zdenka Staňková Prague Devils
Lucie Jarolímová Prague Devils
Ivana Srbová Prague Seven
Zuzana Grycová Prague Seven
Radka Balážová Terrible Monkeys
Zuzana Bělinová Terrible Monkeys
Zuzana Koubková Terrible Monkeys
Jana Vejmelková FUJ
Michaela Čakrtová FUJ
Hana Pevná FUJ
Lucie Schönová Velká Morava
Pavla Haflantová Velká Morava
Tereza Kobylková Velká Morava
Ráchel Tošnerová 3SB
Malvína Voclová Žlutá Zimnice

Česká reprezentace obsadila 8. místo.

 

 

ME juniorů, Wroclaw, Polsko, 9. 8. – 13. 8. 2011

Kategorie Open U19

Trenéři: Nathan Heilmann, Josef Bělohradský

Soupiska

Jméno a příjmení Domácí oddíl
Adam Laža Východní Blok
Jan Hodač Kulatá Šachovnice
Jaromír Jáchym T.R.E.E
Ondra Rýdlo T.R.E.E
Marek Dostál Žlutá Zimnice
Jakub Průša Žlutá Zimnice
Martin Lipert 3SB
Jan Kabela 3SB
Martin Holub 3SB
Jakub Sýkora 3SB
Jiří Svatoš 3SB
Martin Prach 3SB
Kryštof Šeferna FUJ
Martin Čech FUJ
Daniel Ryšavý (c) FUJ
Jan Farkač FUJ
Ondřej Suk FUJ
Lukáš Hrachovina FUJ
Petr Dvořák Hairy Jet
Tomáš Görner Atruc
Tomáš Knížek Atruc

Česká reprezentace obsadila 5.místo. 

Kategorie Ženy U19

Trenér: Kateřina Heilmann, Zuzana Grycová

Soupiska

Jméno a příjmení Domácí oddíl
Anna Průšová Žlutá Zimnice
Míša Sklenářová Žlutá Zimnice
Barbora Janíková FUJ
Markéta Pilátová FUJ
Lucie Vávrová FUJ
Tereza Šmigolová FUJ
Simona Pecháňová (c) Hairy Jet
Žaneta Holečková Kulatá Šachovnice
Natalie Grymová Kulatá Šachovnice
Karolína Zubatá Kulatá Šachovnice
Kateřina Janská Kulatá Šachovnice
Jana Šmídová Kulatá Šachovnice
Ivana Hrušková PeaceEgg
Eva Havelková Pecky Žďár
Gabča Štumpourová 3SB
Nikola Novotná Chlupatá Žába
Kateřina Šimonová Chlupatá Žába
Tereza Tichá T.R.E.E
Veronika Štřéblová Prague Devils
Zuzana Vančáková Náchodské Trubky
Anna Miltová Náchodské Trubky

Česká reprezentace obsadila 6. místo a získala cenu Spirit of the Game.

 

Kategorie Open U17

Trenér: Jana Vejmelková, Jan Splítek

Soupiska

Jméno a příjmení Domácí oddíl
Daniel Švub Kulatá Šachovnice
Dominik Hataš Kulatá Šachovnice
František Holub (c) FUJ
Mikuláš Holub FUJ
Ondřej Votruba FUJ
Jiří Majer FUJ
Hynek Zemanec CAG
Matěj Štětka CAG
Tomáš Míček CAG
Jan Halda Náchodské Trubky
Jan Kotrba T.R.E.E
Matěj Knopp 3SB
Matěj Mateiciuc Velká Morava
Petr Hrych PeaceEgg

Česká reprezentace obsadila 6. místo.

 

MS v plážovém ultimate, Lignano, Itálie, 22. 8. – 28. 8. 2011

Kategorie Masters

Soupiska

Jméno a příjmení Domácí oddíl
Martin Indra Prague 7
Petr Medek Prague Devils
Petr Haering Prague Devils
Štěpán Materna (c) Prague Devils
David Průcha Terrible Monkeys
Radomil Zdeněk Terrible Monkeys
Libor Crha 3SB
Jiří Maršán 3SB
Marek Jiroušek 3SB
Jan Cvalín Atruc
Jiří Blahout Atruc
Michael Hron Velká Morava
Dušan Čurda Žlutá Zimnice

Česká reprezentace obsadila 7.místo.