Sklad

Asociace svým členům nabízí k vypujčení různý materiál (disky, kužely, aparaturu, discgolfové koše, počítadla a další), na pořádání turnajů, propagačních akcí a dalších. Máme na půjčování vytvořenou aplikaci, která slouží k objednávání a zaznamenávání výpůjček materiálu.

Pozor, sklad byl přesunut na novou adresu! Nyní je v areálu garáží mezi ulicemi Moskevská a Baškirská: https://mapy.cz/s/2KmU6. Garáž číslo 22.

Pokud máte zájem si něco půjčit, musíte se nejdřív zaregistrovat v aplikaci a poté postupujte dle instrukcí v ní. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, prosim pište na e-mail: sklad@cald.cz.

Jen přípomínáme, že dvě položky jsou zpoplatněny (pokud si je nepůjčujete na akci přímo pořádanou čaldem), a to reprobedny: 300kč/den nebo 500kč/víkend, a discgolfogvý koš: 50kč/den. Vše se řeší fakturou.


Jako dobu výpůjčky prosím uvádějte reálné datum, kdy si pro věci přijedete a kdy je znovu vrátíte. Věci vracejte neprodleně po akci, nepůjčujte si nic, co nemáte rezervováno, a nikomu nesdělujte aktuální kód zámku!